بروز مشکل در لینک های پرداخت سایت

در صورتیکه قصد خرید فایلی را دارید با توجه به اینکه در حال حاضر لینک های پرداخت  سایت کار نمیکند می توانید برای راهنمایی از طریق منو تماس با ما درخواست دهید.


لازم به ذکر است با این روش ممکن است درخواست شما 12 تا 24 ساعت با تاخیر بررسی شود که با ارسال درخواست تان بصورت پیامک به شماره 5787-287-0933 کارتان سریع تر انجام می شود.

با تشکر-

p 26

لیست مقالات سایت

کتب و جزوات مهندسی جوش
حاضرین در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم

چگونه می توانید مدرک دکتری بگیرید؟

دفترچه سوالات تخصصی آزمون دکترا مواد دانشگاه آزاد اسلامی سال90

سوالات دکتری آزاد مهندسی متالورژی و مواد 90

دفترچه سوالات تخصصی آزمون دکترا مواد دانشگاه آزاد اسلامی سال89

سوالات دکتری آزاد مهندسي متالورژي و مواد 89

jensi1

شما می توانید برای ارتباط با بخش پشتیبانی ، دریافت مشاوره رایگان قبل از سفارش ، و نیز جهت ارائه پیشنهادات و نظرات خود از طریق فرم تماس با ما و یا ایمیل سایت info@texfa.ir  اقدام نمایید.

همچنین می توانید به شماره5787-287-0933 پیامک ارسال نمایید.(در حال حاضر فقط پیامک)

لینک وبلاگ پشتیبان سایت

شنبه, 09 اردیبهشت 1396
  • بازدید: 9500

تهیه و تنظیم پروپوزال یکی از مهمترین مراحل در فرآیند پذیرش تحصیلی و انجام پروژه پایان نامه می باشد. کارشناسان ما این آمادگی را دارند که تهیه پروپوزال شما را بر عهده گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت تایپ شده و کاملا آماده در اختیار شما قرار دهد.

گروه تخصصی ما این آمادگی را دارد که مشاوره و نگارش پایان نامه های تحصیلی در تمامی مقاطع رشته مهندسی مواد و متالورژی راانجام داده و در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت تایپ شده و کاملا آماده در اختیار شما قرار دهد. پروژه های شما با همکاری نویسندگان و محققین با تجربه و ماهر انجام می پذیرد.

گروه تخصصی ما آمادگی مشاوره و همکاری در پروژه های صنعتی و تحقیقاتی مرتبط با مواد و متالورژی را دارد.


ما سفارشات شما را به صورت آنلاین و از طریق فرم سفارش دریافت می کنیم. در این فرم شما باید مشخصات خود و پروژه مورد نظرتان را وارد کنید. کارشناسان ما بلافاصله هزینه و زمان تحویل پروژه را برآورد و برای شما ارسال خواهند کرد. پس از تایید شما و پرداخت هزینه بلافاصله فرآیند نگارش شروع شده و نهایتا پروژه به صورت آماده و تایپ شده در زمان مقرر در اختیار شما قرار میگیرد. شما در هر مرحله از فرآیند نگارش می توانید از طریق بخش پشتیبانی در جریان روند پیشرفت پروژه خود قرار گیرید.

هزینه ارائه خدمات

ما برای تعیین قیمت بهینه برای سفارشات سه عامل اصلی را در نظر می گیریم. این عوامل شامل مقطع تحصیلی و دانشگاهی ، بازه زمانی لازم برای تحویل پروژه و سطح علمی و پیچیدگی تحقیق می باشد. پس از ثبت سفارش کارشناسان ما در اسرع وقت هزینه دقیق پروژه را محاسبه نموده و برای شما ارسال خواهند کرد. روند فوق باعث ایجاد توازن مناسب در قیمت خدمات شده و هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحمیل نخواهد شد. در عین حال ما این اطمینان را به شما می دهیم که پروژه شما توسط محققین و نویسندگان ماهر و با تجربه انجام خواهد شد.

سوالات متداول

سوال: پروژه های انجام شده شامل چه موارد و مشخصاتی می باشد؟

جواب: مشخصات پروژه های انجام شده شامل تمامی مواردی خواهد بود که به صورت سفارشی از جانب شما دریافت کرده ایم. این مشخضات عمدتا دربرگیرنده عنوان ، لیست موضوعی ،چکیده ، متن پروژه ، جمع بندی و نتیجه گیری و فهرست مراجع خواهد بود. همچنین فایل های ضمیمه در صورت نیاز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سوال: من چه نوع پروژه ها و تحقیقاتی را می توانم سفارش بدهم؟

جواب: شما می توانید هر نوع پروژه مورد نیاز خود را در رشته مهندسی مواد و متالورژی سفارش دهید. پس از ثبت سفارش پروژه شما توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار گرفته و امکان سنجی می گردد. متخصصین ما توانایی انجام اکثر پروژه های مهندسی مواد در سطح بالا را دارا می باشند.

سوال: آیا شما حفظ اطلاعات و حریم خصوصی من را تضمین می کنید؟

جواب : ما به حفظ حریم خصوصی شما اهمیت ویژه ای می دهیم. اطلاعات ارائه شده توسط شما شامل مشخصات کاربری و مشخصات پروژه درخواستی و نیز پروژه انجام یافته برای شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما محفوظ بوده و به هیج وجه در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت.

سوال: آیا می توانم از اصالت پروژه های انجام شده مطمئن باشم؟

جواب: ما به شما اطمینان می دهیم که پروژه های انجام شده برای شما کاملا اصل و غیر کپی برداری می باشد. نویسندگان ما متعهد به حفظ اصالت پروژه ها و تحقیقات می باشند و ما نیز همواره به این موضوع نظارت دقیق داریم.

سوال: آبا احتمال دارد استاد من از سفارشی بودن پروژه اطلاع یابد؟

جواب: خیر. ما در تحقیقات و پروژه ها هیچ اشاره ای به نویسندگان و سایت خود نخواهیم کرد. ما به دلیل اهمیت این موضوع در حفظ اطلاعات مربوط به پروژه شما بسیار جدی هستیم و شما می توانید در این مورد به ما اطمینان کامل داشته باشید.

سوال: آبا پس از انجام پروژه احتمال دریافت هزینه اضافی وجود دارد؟

جواب: خیر. کل هزینه قبل از انجام پروژه برآورد شده و دراختیار شما قرار می گیرد و پس از اتمام و تحویل پروژه هیچ هزینه اضافی دیگری از شما دریافت نخواهد شد.

سوال: پروژه ها و تحقیقات انجام شده چگونه تحویل داده خواهند شد؟

جواب: فایل های مربوط به پروژه های شما توسط ایمیل به پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد. پست الکترونیک ساده ترین و مطمئن ترین روش برای ارسال و تحویل پروژه ها می باشد. در صورت نیاز با پرداخت هزینه های مربوطه در قالب سی دی یا به صورت پرینت  به آدرس شما ارسال خواهد شد.

سوال: آیا تمامی خواسته های من در ارتباط با پروژه برآورده خواهد شد؟

جواب: رضایت مشتریان مهمترین هدف ما در ارائه خدمات می باشد. از اینرو ما در تامین تمامی خواسته های مشتریان خود برای رسیدن به رضایت کامل ایشان احتمام ویژه ای داریم.

فرم ثبت سفارش

ایمیل ما : آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

 


ما تحویل پروژه شما را در کوتاهترین زمان و مدت مقرر تضمین می کنیم. شما می توانید برای انجام پروژه های فوری به ما اعتماد کامل داشته باشید.

ما اصالت تحقیقات را 100 % تضمین می کنیم. مسلما تحقیقات و پروژه های کپی برداری شده ارزش علمی ندارد و ما به این امر کاملا واقف بوده و از آن جلوگیری می کنیم.

ما سفارشات شما را با همکاری نویسندگان و محققین مجرب که سالها در این امر دارای سابقه بوده و مورد اطمینان ما هستند انجام داده و به شما تحویل می دهیم.

هزینه سفارشات بر اساس مدت زمان لازم برای تحویل ، حجم و نوع تحقیقات ، تعداد صفحات تایپ شده و نظر کارشناسان و نویسندگان محاسبه شده و هیچگونه هزینه دیگری از شما دریافت نخواهد شد. این روش به منظور حفظ عدالت در ارائه خدمات اتخاذ گردیده است.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که هیچ کس در جریان انجام پروژه شما توسط ما قرار نگیرد. اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه پیش ما محفوظ است. ما در حفظ حریم خصوصی مشتریان خود بسیار جدی هستیم. پروژه انجام شده برای شما در پایگاه اطلاعاتی امن ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار هیچ کس قرار نخواهد گرفت.

 


نگارش پایان نامه در کوتاه ترین زمان

کیفیت علمی و نگارشی بسیار بالا

تحویل بصورت تایپ شده و آماده     

استفاده از منابع علمی معتبر         

بیشتر

سوالات رایج در مصاحبه حضوری178صفحه-1472سوال

سوالات عمومی آزمون های استخدامی با پاسخنامه112صفحه-742سوال

سوالات هوش و استعداد تحصیلی◄10صفحه-50سوال

سوالات تخصصی آزمون استخدامی شرکت ملی گاز4دفترچه سوال تخصصی

رساله آموزشی ویژه آزمون های استخدامی◄53 صفحه

سوالات تخصصی آزمون استخدامی مواد و متالورژی در شرکت ملی گاز

نمونه سوال آزمون استخدامی آمار با پاسخنامه29صفحه

سوالات تخصصی و عمومی آزمون استخدامی شرکت نفت برای گروه شغلی بازرسی فنی و حفاظت فنی رشته مهندسی مواد و متالورژی

طیف نگاری جرمی یون ثانویه، روش SIMS

میکروسکوپ الکترونی عبوری روبشی STEM

بررسی نابجایی ها در شبکه کریستالی

طیف سنجی نوری بر اساس نشر نور

آزمایشگاه شیمی تجزیه دستگاهی

مطالعه و سنتز نانو ذرات سیلیکا

شیمی فیزیک و ترمودینامیک

الکتروشیمی صنعتی

TEM

SEM

AFM

تهیه و تدوین پروپوزال در کوتاه ترین زمان

تحویل بصورت تایپ شده و آماده     

استفاده از منابع علمی معتبر         

پشتیبانی واقعی تا تصویب پروژه      

انجام کلیه پروژه های دانشجویی


کیفیت علمی و نگارشی بسیار بالا


تحویل بصورت تایپ شده و آماده


مطابق استانداردهای علمی کشور


پشتیبانی واقعی تا تحویل پروژه

نحوه مقاله نویس در یک درس21صفحه - فایلpdf

نحوه نگارش و ارسال مقاله با فرمت آی اس آی25 صفحه - فایل pdf

اصول مقاله نویسی در 20 دقیقه ◄ 32 صفحه-فایل pdf

تحقیق روشهای تولید فومهای فلزی◄ 32 صفحه-فایل Word

تحقیق نانو تکنولوژی ◄37 صفحه-فایل word

تحقیق بررسی ساختار و عملکرد آلیاژهای حافظه دار در پزشکی◄ 17 صفحه-فایل word

تحقیق چدن نشکن روشهای عملیات کروی سازی و ...◄ 47 صفحه-فایل word

تحقیق: فناوری نانو در کشاورزی و صنایع غذایی ◄ 27صفحه-فایلword

تحقیق متالوگرافی:مطالعه میکروسکوپی ساختار یک فلز◄96 صفحه-فایل word

99 تحقیق و پروژه آماده مهندسی مواد

مژده به پژوهشگران کشور!!!

متن کامل (Full Text) مقالات ISI مورد نیازتان را از ما بخواهید...

عنوان کامل مقاله آی اس آی مورد نظرتان را ارسال نمائید و متن کامل مقاله را دریافت نمائید.